Pracuji na zakázku po předchozí e-mailové/telefonické domluvě. Jsem flexibilní, umím různé styly portrétní fotografie, určitě se domluvíme ke vzájemné spokojenosti!

Vzhledem ke kapacitám studia nabízím prozatím klasický portrét s jedním světlem a černým/bílým pozadím. Výsledkem jsou 3 retušované fotografie, po domluvě s příplatkem další.

Portrét klasik: 1000 CZK

Dále přijímám i nabídky formout TFP, to zejména na zajímavé exteriérové focení.

Do jara 2020 studio rozšířím a bude možné se domluvit na full body fotkách, různých svíceních a více stylech včetně high key i low key.

Pokud Vás napadne jakýkoli další požadavek neváhejte mne kontaktovat e-mailem na tadeas@fortfoti.cz, případně telefonicky.

English:

Due to low capacity of my studio I do only classic portraiture with one speedlight as of now. You can see examples in my portfolio. As a result of the shoot I’ll provide you with 3 retouched photographs. After discussion we can add more.

Classic portrait session: 1000 CZK/50 EUR

TFP welcome for exterior portrait sessions.

In few months I plan to expand my studio capabilities. It will be possible to do full body shoots as well as different types of lightning and styles such as high key, low key etc.

Don’t hesitate and contact me with any questions what so ever on e-mail: tadeas@fortfoti.cz